STEP 1
hb
1. Get Quote2. Book3. Confirm
hw
Tipoa Car Hire

Choose language    
Croatian Český Dansk Dutch English Eesti suomi Français Deutsch Ελληνικά Magyar Italiano 日本語 Nihongo Latviešu Lietuvių norsk Polski Português Română Русский Español Svenska Swiss Türkçe


USA RESIDENTS
booking USA Locations
click here


Car Hire Destinations in Spain

Car Hire Location in Spain


Apr 13, 2012

Tipoa Car Hire Location in Spain

Retype the city name to view more offices
Lotnisko Malaga (AGP) znajduję się w odległości 8 km od centrum miasta, z siecią połączeń z ponad 60 krajami na całym świecie.

Lotnisko w Maladze jest miedzynarodowym portem lotniczym regionu Andaluzji, obsługującym 85% połączeń lotniczych na jego terenie oraz jedynym oferującym tak szeroki wybór międzynarodowych połączeń.

Połączone z Costa del Sol lotnisko codziennie obsługuje połączenia z 20 miastami w Hiszpanii i ponad setką w Europie.

W ofercie ma także bezpośrednie połączenia z Afryką, państwami arabskimi i Ameryką Północną.

Aktualnie lotnisko obsługiwane jest przez 3 przylegajace do siebie terminale, głowny terminal lotów i terminal cargo.

W sumie terminale posiadają 164 punkty odpraw i 48 bram pokładowych, z czego 26 to tunele rękawy.

Mimo, że różne linie lotnicze odprawiają swoich pasażerów w różnych terminalach, wszystkie wyloty następują z Treminalu 3.

Kiedy nowy terminal został otwarty, Terminal 2 uległ całkowitemu przekształceniu.

Została zamknięta hala przylotów, by umożliwić pasażerom łatwe przemieszczanie się pomiędzy terminalami.

Większość przejść została zamknięta i w ich miejscu został utworzony nowy punkt kontroli paszportowej i nowe schody ruchome.

Wskazówki dojazdu
Aby dojechać do lotniska od strony Malagi należy kierować się autostradą A7 w kierunku Algeciras. Należy zjechać zjazdem 235 w kierunku Torremolinos w drogę MA-21 prowadząca na lotnisko. Jadąc od Costa del Sol, na autostradzie A7 należy zjechać zjazdem 229 w kierunku San Julian w drogę MA-21 prowadzącą bezpośrednio na lotnisko.

Parking
Parkingi na lotnisku znajdują się przed Terminalem 1 i Terminalem 2. Obydwa oferują parking krótkoterminowy.
Obydwa parkingi są zadaszone. Dostępny jest także parking pod gołym niebem przd Terminalem 2, oraz parking długoterminowy (na dłużej niż 4 dni) przed Terminalem 1.

Wynajem samochodu
Lotnisko Malaga jest bramą na Costa del Sol, najbardziej znanego z hiszpańskich wybrzeży nadmorskich, które koniecznie trzeba odwiedzić tanio wynajętym samochodem.
W związku z ogromną ilością turystów przylatujących na lotnisko Malaga (AGP), pojawił się szeroki wybór samochodów do wynajęcia na lotnisku, żeby móc beztrosko rozpocząć wypoczynek.
Wynajem samochodu będzie dla Państwa bardzo przystępnym środkiem transportu
Wcześniejsza rezerwacja jest najlepszą drogą do uzyskania jak najlepszej oferty, bez względu czy szukacie Państwo samochodu rodzinnego, małego, ekonomicznego auta, busa czy auta 4x4.
Także dość szybko wyprzedawane są wynajmy aut z automatyczną skrzynią biegów i kabrioletów.
Czym wcześniej dokonają Państwo rezerwacji, tym będą mieli Państwo większy wybór aut i niższe ceny wynajmu.

Paliwo
Tipoa Car Hire i nasi partnerzy oferują opcję Pełny Odbiór/Pełen Zwrot.
Jeśli wynajmują Państwo auto na mniej niż 3 dni, taka opcja może znacząco obniżyć Państwa koszty.
Jeżeli wynajem potrwa 3 dni lub dłużej, w większości hiszpańskich wypożyczalni bazujących na opcji Pełen Odbiór/Pusty Zwrot, różnica w kosztach wynajmu będzie bardzo mała lub żadna.

Link do Youtube, gdzie Pani Dobra Rada wyjaśni szczegóły:
Pani Dobra Rada radzi, jaką wybrać opcję paliwową

Opcja paliwowa
Proszę zwrócić uwagę na hiszpańskie wypożyczalnie samochodów, które wynajmują Państwu zatankowany do pełna samochód i wymagają, by został zwrócony z pustym zbiornikiem paliwa.

W takim przypadku zostają Państwo w momencie wynajmu obciążeni kosztem zatankowania wynajmowanego przez Państwa samochodu.

Muszą Państwo pamiętać, by zwrócić auto z jak najmniejszą ilością paliwa w zbiorniku, ponieważ koszt pozostałego ewentualnie w pojeździe paliwa nie zostanie Państwu zwrócony.

Proszę dokładnie zapoznać się z warunkami wynajmu Państwa samochodu, ponieważ mogą być one zróźnicowane ze względu na wypożyczalnie, wybrane auta i lokalizacje wynajmu.

International Car Hire car hire destinations by countryPopular Airports popular airports for car rentalPopular Train Station popular railway stations with car hirePopular Ferry Ports popular ferry ports with rental carsHotel Delivery hotel and free rental car delivery services
Copyright © 2022 Tipoa Car Hire. All rights reserved. | Privacy Policy | Sitemap
tw