STEP 1
hb
1. Get Quote2. Book3. Confirm
hw
Tipoa Car Hire

Choose language    
Croatian Český Dansk Dutch English Eesti suomi Français Deutsch Ελληνικά Magyar Italiano 日本語 Nihongo Latviešu Lietuvių norsk Polski Português Română Русский Español Svenska Swiss Türkçe


USA RESIDENTS
booking USA Locations
click here


Car Hire Destinations in Portugal

Car Hire Location in Portugal


May 27, 2012

Tipoa Car Hire Location in Portugal

Retype the city name to view more offices
Lotnisko Faro jest oddalone 2,6 km na zachód od Faro.

Na lotnisku jest bardzo duży ruch, szczególnie w miesiącach letnich od marca do listopada.

W 2008 roku lotnisko w Faro obsłużyło 5,4 milionów pasażerów.
Lotnisko po raz pierwszy zostało lotniskiem bazowym w marcu 2010 roku, kiedy Ryanair stworzył swój port bazowy dla 7 samolotów.

Wynajem samochodu w Faro jest wysoce wskazany, ponieważ wiele interesujących miejsc do obejrzenia znajduje się poza miastem.
Wynajęcie auta umożliwi Państwu poznanie pięknych plaż, urzekających miasteczek i wiosek rybackich, jak i nabrzeżną scenerię oraz obszar gór Monchique.

Wynajem samochodu umożliwia łatwe dotarcie do wieli oddalonych miejsc. Dzięki niemu możecie poznać Państwo Portimao w zachodnim Faro, z jego wspaniałymi sklepami i restauracjami.
Można także wybrać się do Tavira i poznać jego bardzo bogatą przeszłość historyczną lub odwiedzić Loule i jego antyczny rynek miasta, leżący na rzymskich ruinach.

Rezerwacja i odbiór wynajętego auta bezpośrednio na lotnisku w Faro jest najwygodniejszą opcją dla większości podróżnych, ponieważ możecie nim się dostać do miejsca, do którego Państwo zmierzacie jak i na codzienne wycieczki.

Na lotnisku swoje oddziały ma ponad 10 agentów wynajmu.

Lotnisko położone jest blisko bezpłatnej autostrady A22, łączącą Algavre oraz z bezpośrednim połączeniem z Lizboną i Hiszpanią.

Zarezerwujcie samochód online z wyprzedzeniem, by uniknąć straty czasu podczas szukania okazji po przylocie na lotnisko.

Google Map

International Car Hire car hire destinations by countryPopular Airports popular airports for car rentalPopular Train Station popular railway stations with car hirePopular Ferry Ports popular ferry ports with rental carsHotel Delivery hotel and free rental car delivery services
Copyright © 2022 Tipoa Car Hire. All rights reserved. | Privacy Policy | Sitemap
tw